Instruktorzy

Mateusz Zapart

Założyciel Międzyduszpasterskich Kursów Tańca na terenie Wrocławia. Jako instruktor wybił się swoim autorskim stylem tańca użytkowego ZapartDance jak i nową odmianą Bachaty-Impro. Stara się przekazywać za pośrednictwem tańca wiarę, kulturę i radość. Jest charyzmatyczny, pełny pozytywnej energii oraz znany jako mistrz słabych żartów.
Mateusz Zapart
Asia

Asia Wojciechowska

Młoda utalentowana instruktorka, współtworząca program tańca użytkowego ZapartDance. W ramach MKT prowadzi również Bachatę, Salsę Cubanę, ZapartDance Sensual, Izolacje, Fittness Dance i Stretching. Pierwszy raz na zajęcia taneczne trafiła cztery lata temu i od tamtej pory pokochała taniec bezgranicznie! Jej doświadczenie instruktorskie sięga już powyżej dwóch lat. Ogromny pokład energii, który pozwoli Ci się uśmiechnąć jeszcze bardziej!

Justyna Kukła

Na co dzień jest studentką dwóch kierunków: prawa i zarządzania. Jednak to taniec jest jej miłością od najmłodszych lat! W wieku 6 lat zaczęła naukę tańca towarzyskiego, potem przerzuciła się na taniec nowoczesny, aż skończyła tańcząc jazz i commercial dance. W ostatnim czasie ukończyła kurs instruktorski AMS. Taniec jest jej największą pasją, która daje wolność, pozwala wyładować wszystkie emocje i daje radość każdego dnia.
Justyna Kukła
Mateusz Spychalski

Mateusz Spychalski

Ma 21 lat i od zawsze pała wielką miłością do tańca. Taniec towarzyski tańczy od 11 lat i specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Dwukrotnie był finalistą Mistrzostw Polski w kategorii Youth i Under 21, a najwyższym miejscem, które zdobył na Mistrzostwach, jest 4 miejsce w Polsce. Kocha taniec , ponieważ jest on totalną odskocznia od codzienności, relaksem dla umysłu i najprzyjemniejszą pracą fizyczną dla ciała 🙂 Taniec uważa za wielkim dar, którym może dzielić się z ludźmi wokół.

Kuba Łodziński

Prywatnie inżynier energetyki z zamiłowaniem do gór, pływania, muzyki i przede wszystkim tańca! Swoją taneczną przygodę rozpoczął w liceum od nauki tańca towarzyskiego, następnie w jego życiu na stałe zagościła bachata i taniec użytkowy. Swoich sił próbował także w tzw. “Łeście” (West Coast Swing). Jednym zdaniem można go opisać jako wiecznie uśmiechniętą, introwertyczną duszę towarzystwa, a uśmiechem i radością potrafi zarazić każdego!
Kuba Łodziński
Dawid Chmiel

Dawid Chmiel

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, przygodę z tańcem zaczął w liceum, gdy chciał podszkolić się przed studniówką. Co prawda większość imprezy przesiedział przy stoliku, ale miłość do Salsy Cubany zakiełkowała i rozwijała się przez kolejne lata. Na co dzień związany z muzyką i elektroniką od strony konsolety DJ’skiej i stołu serwisowego, lecz w wolnych chwilach uwielbia poszaleć na parkiecie i nauczyć się kilku nowych figur. Zawsze pogodny, uśmiechnięty i wesoły, daje się polubić już od pierwszego spotkania!